Pasowanie na przedszkolaka

• Autor: Grazyna
  • 2018-11-16 16:13:02
  • Przedszkole, Uroczystości

Dnia 30  października 2018 r. w Punkcie Przedszkolnym w Gniewinie odbyła się uroczystość  „Pasowania na przedszkolaka”.

Pasowanie na przedszkolaka

Przedszkolaki zaprezentowały bardzo ciekawy program artystyczny: recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Perfekcyjnie opanowały powierzone im role. Były uśmiechnięte, chętnie prezentowały się na scenie. Po zakończonej części artystycznej oraz złożeniu przez dzieci przysięgi, Pani Lucyna Pałubicka- Wicedyrektor Samorządowego Zespołu Szkół w Gniewinie, dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka.