II miejsce w Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

• 2018-11-06 20:00:06
  • Szkoła podstawowa, Sukcesy sportowe

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Gniewina zajęli II miejsce w Turnieju

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

Uczniowie ze Szkoły podstawowej z Gniewina, w dniu 26 października 2018r. na stadionie MOSiR Reda, wywalczyli drugie miejsce w Finale Powiatowych rozgrywek XIX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Jest to największy Turniej Piłkarski dla dzieci rozgrywany w Polsce i w Europie. Uczniowie Szkoły Podstawowej z Gniewina rywalizowali w kategorii U-12. Należy nadmienić, że w tej kategorii startowało 8 drużyn z powiatu wejherowskiego, a drużyny były rozlosowywane do poszczególnych grup. Nasza szkoła rozstawiona została w grupie B i rywalizowała z następującymi drużynami: SP Bojano, SP 2 Reda, SP Kostkowo. Po zaciętej rywalizacji uczniowie szkoły z Gniewina wywalczyli II miejsce. Trenerami zwycięskiej drużyny są: p.Karol Behrendt i p. Krzysztof Balczyński.

II miejsce w Turnieju

W kategorii U-12 Naszą szkolę reprezentowali uczniowie:

1. Drzeżdżon Bartosz

2. Hoeft Adrian

3. Jucha Maksym

4. Lieske Kacper

5. Mach Fabian

6. Maszota Jakub

7. Pal Dorian

8. Paszka Patryk

9. Patok Jakub

10. Soboń Igor

To już Nasze drugie w tym roku tak wysokie osiągnięcie w tych rozgrywkach.