III miejsce w Turnieju „ Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

• 2018-10-30 14:21:19
  • Szkoła podstawowa, Sukcesy sportowe

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Gniewina zajęli III miejsce w Turnieju

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Uczniowie ze Szkoły podstawowej z Gniewina, w dniu 19 października 2018r. na stadionie MOSiR Reda, wywalczyli trzecie miejsce w Finale Powiatowych rozgrywek XIX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Jest to największy Turniej Piłkarski dla dzieci rozgrywany w Polsce i w Europie. Uczniowie Szkoły Podstawowej z Gniewina rywalizowali w kategorii U-10. W tej kategorii brało udział 11 drużyn z powiatu wejherowskiego. W wyniku losowania drużyna z Gniewina spotkała się na boisku z następującymi drużynami: SP Bojano I, SP Bojano II, SP 2 Reda. Po fazie grupowej i półfinałowej drużyna U- 10 z Gniewina zakończyła rywalizację na III miejscu.

III miejsce w Turnieju „ Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Naszą szkolę reprezentowali:

1. Aleksander Block

2. Wiktor Komkowski

3. Maciej Ladach

4. Grzegorz May

5. Tomasz Okrój

6. Łukasz Rudźko

7. Paweł Sirocki

8. Konrad Weltrowski

9. Mikołaj Wild

Trenerami prowadzącymi zwycięską drużynę byli nauczyciele Naszej szkoły p. Krzysztof Balczyński, p. Karol Behrendt.