Wycieczka przedszkolaków do sali zabaw.

• 2018-10-26 08:49:15
  • Przedszkole, Wycieczki

22 października dzieci z naszego przedszkola- MUMINKI, SMERFY, MUPPETY- wybrały się na wycieczkę do Sali Zabaw AMAZONIA w Gdyni.

Wycieczka przedszkolaków do sali zabaw.

Dla niektórych przedszkolaków była to pierwsza podróż autokarem, dlatego wyjazd związany był  z wieloma emocjami oraz oczekiwaniami na nowe przeżycia. Celem naszej wycieczki była przede wszystkim integracja grup, rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu. Trzy godziny zabawy w sali, w której znajdowały się różnorodne przeszkody oraz miejsca do aktywności, minęły nam bardzo szybko. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciliśmy do przedszkola.

Wycieczka przedszkolaków do sali zabaw. zdjecie 0 Wycieczka przedszkolaków do sali zabaw. zdjecie 1 Wycieczka przedszkolaków do sali zabaw. zdjecie 2 Wycieczka przedszkolaków do sali zabaw. zdjecie 3 Wycieczka przedszkolaków do sali zabaw. zdjecie 4 Wycieczka przedszkolaków do sali zabaw. zdjecie 5 Wycieczka przedszkolaków do sali zabaw. zdjecie 6 Wycieczka przedszkolaków do sali zabaw. zdjecie 7 Wycieczka przedszkolaków do sali zabaw. zdjecie 8 Wycieczka przedszkolaków do sali zabaw. zdjecie 9 Wycieczka przedszkolaków do sali zabaw. zdjecie 10