V miejsce na Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego

  • Autor: Anna
  • 2018-10-25 11:56:06
  • Szkoła podstawowa, Sukcesy sportowe

Szkoła w Gniewinie zdobyła V miejsce na

Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego

w Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

 

W dniu 11 października 2018r. odbyły się Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej na szczeblu powiatowym w sztafetowych biegach przełajowych.

Na stadionie MOSiR Reda rywalizowało w sumie około 300 zawodników i zawodniczek.

 

Na mistrzostwach powiatu wejherowskiego w kategorii szkół podstawowych i gimnazjum w sztafetowych biegach przełajowych szkoła z Gniewina wystawiła 4 drużyny :

 

  • w kategorii dziewcząt szkołę podstawową reprezentowały uczennice w składzie:

    ( Abako Pola , Behrendt Julia, Hirsz Agata, Kankowska Nikola, Kucharczyk Laura, Niedbała Anna Nowak Nikola, Oleszek Zuzanna, Pranga Maria, Synowiecka Julia, Vitiuk Daria ).

 

 

  • w kategorii chłopców szkołę podstawową reprezentowali uczniowie w składzie:

    (Drzeżdżon Bartosz, Hebel Igor, Jucha Maksym, Kirszling Oskar, Kloka Stanisław, Lieske Kacper, Mach Fabian , Maszota Jakub, Sałahub Jakub, Szpara Maciej, Toczek Maciej).

     

     

  • w kategorii Młodzieży Szkolnej dziewcząt reprezentowały uczennice w składzie :

    (Dampc Maja, Hoeft Kinga, Karczewska Natalia, Kużdżał Zuzanna, Misielak Weronika, Okon Julia, Paszka Martyna, Romik Julia, Styn Weronika, Sudnik Alicja, Wierzbicka Weronika)

 

 

  • w kategorii Młodzieży Szkolnej chłopców reprezentowali uczniowie w składzie:

    (Dampc Jakub, Fjał Norbert, Gałek Tymoteusz, Jurkowski Kuba, Patelczyk Adrian, Pendowski Piotr, Piątek Patryk, Sałahub Hubert, Toczek Bartosz, Wierciński Jakub, Zieliński Paweł)

 

 

 

 

Drużyny z Gniewina zajęły następujące miejsca:

 

  • 5 miejsce dla dziewiąta w kategorii Szkoły Podstawowe.

  • 6 miejsce dla chłopców w kategorii Szkoły Podstawowej.

  • 8 miejsce dla dziewcząt w kategorii Młodzieży Szkolnej

  • 8 miejsce dla chłopców w kategorii Młodzieży szkolnej

 

 

 

Opiekunami uczniów startujących podczas tych zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego Wojciech Rudźko, Karol Behrendt, Krzysztof Balczyński.

 

 

Gratulacje składamy wszystkim zawodnikom i rodzicom, a także nauczycielom i wszystkim

osobą, które przyczyniły się do tego sukcesu.