Pogadanka na temat bezpieczeństwa.

• 2018-10-24 11:49:31
  • Przedszkole, Aktualności

17 października 2018r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z panem policjantem z Komisariatu Policji w Gniewinie - asp. Łukaszem  Kreftą.

Pogadanka na temat bezpieczeństwa.

Celem wizyty było przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa.  Funkcjonariusz przypomniał dzieciom, jak zachowywać się się podczas przechodzenia przez jezdnię, wytłumaczył, jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja sprzętu używanego przez policję. Serdecznie dziękujemy panu policjantowi za wspaniałe i pełne atrakcji spotkanie.

Pogadanka na temat bezpieczeństwa. zdjecie 0 Pogadanka na temat bezpieczeństwa. zdjecie 1 Pogadanka na temat bezpieczeństwa. zdjecie 2 Pogadanka na temat bezpieczeństwa. zdjecie 3 Pogadanka na temat bezpieczeństwa. zdjecie 4 Pogadanka na temat bezpieczeństwa. zdjecie 5 Pogadanka na temat bezpieczeństwa. zdjecie 6 Pogadanka na temat bezpieczeństwa. zdjecie 7 Pogadanka na temat bezpieczeństwa. zdjecie 8 Pogadanka na temat bezpieczeństwa. zdjecie 9 Pogadanka na temat bezpieczeństwa. zdjecie 10