Tydzień ekologiczny.

• 2018-06-22 15:12:02

W naszej szkole w dniach 6-8 VI 2018r. odbyła się XVIII edycja  „Tygodnia Ekologicznego”. Organizatorkami były Ilona Jeleśniańska-Zając i Lucyna Trocka. Dzieci poznały osoby, które bezpośrednio zajmują się lub są związane  z ekologią. W tym roku gościliśmy p. Dariusza Rohde z Gniewińskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego oraz  p. Tomasza Turulskiego z Nadleśnictwa Wejherowo.

Tydzień ekologiczny.

Ta forma popularyzacji i szerzenia wiedzy na temat środowiska cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli. Wyrabianie postaw wśród najmłodszych owocować będzie tym, iż jako dorośli ludzie żyć będą w zgodzie ze środowiskiem.

W ramach „Tygodnia” odbywa się konkurs wiedzy ekologicznej, będący w ostatnim dniu podsumowaniem i utrwaleniem zdobytej wiedzy.

Uczniowie nagrodzeni w konkursie wiedzy ekologicznej:

I   miejsce:  Olga Gawryszewska 3b

II  miejsce:  Jan Kużdżał 3a

III miejsce:  Konrad Dąbek 3c

Igor Bogusławski 1a

Maja Dominik 1b

Tydzień ekologiczny. zdjecie 0 Tydzień ekologiczny. zdjecie 1 Tydzień ekologiczny. zdjecie 2 Tydzień ekologiczny. zdjecie 3