Gala Zdolnych z Pomorza

• Autor: Grazyna
  • 2018-06-20 17:45:30
  • Gimnazjum, Aktualności

W dniu  18  czerwca  2018  roku  uczniowie  klasy II a gimnazjum w składzie: Gałek Tymoteusz, Gawryszewski Oskar, Kwaśniewska Wiktoria, Okrój Anna i Okuń  Bartosz wraz z nauczycielką  matematyki Alicją Goyke- wzięli  udział  w  Gali  Zdolnych  z Pomorza.

Gala Zdolnych z Pomorza

Gala  odbyła się   w  Filharmonii  Bałtyckiej w Gdańsku i była  jednocześnie  podsumowaniem projektu  Zdolni z Pomorza za rok szkolny 2017/18.

Uczniowie  mieli  okazję  miedzy  innymi obejrzeć  materiały  multimedialne  promujące  rozwój  różnorodnych  zainteresowań swoich  rówieśników. Młodzi  ludzie  dzielili  się  swoimi wrażeniami  i  doświadczeniami, które  zdobyli uczestnicząc  w  unikatowym  programie Zdolni z Pomorza.

Gimnazjaliści  reprezentujący  naszą  szkołę zapoznali się  z regionalnymi i lokalnymi  formami  wsparcia  uczniów  szczególnie  uzdolnionych. Przekonali  się, jak wielkie  możliwości  i  szerokie horyzonty  wiedzy  otwiera  przed  młodzieżą  udział  w  projekcie Zdolni z Pomorza.

W  przerwach  pomiędzy  prezentacjami i konferencjami była  okazja    zapoznać się  najciekawszymi  projektami, które  powstały  w ramach  realizacji  programu.

Przypominamy, że  termin  składania wniosków do  programu  Zdolni z Pomorza  na rok  szkolny 2018/19  upływa  dnia  29  czerwca 2018 r.

Gala Zdolnych z Pomorza zdjecie 0 Gala Zdolnych z Pomorza zdjecie 1 Gala Zdolnych z Pomorza zdjecie 2