Dzień Rodziny w przedszkolu.

• 2018-06-18 13:57:52
  • Przedszkole, Uroczystości

W dniu 05.06. na terenie Trzech Koron w Gniewinie odbył się Piknik Rodzinny  z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i  Dnia Ojca. Uczestniczyły w nim całe rodziny podopiecznych z Przedszkola. Na początek dzieci zaprezentowały swoim rodzicom piosenki, w których dziękowały rodzicom oraz wyrażały, jak ważnymi osobami w ich życiu są mama i tata.

Dzień Rodziny w przedszkolu.

Piknikowi towarzyszyło mnóstwo atrakcji. Rodziny uczestniczyły w przeróżnych konkursach, przygotowanych przez nauczycielki przedszkola m.in. takie jak: znikające hula-hop, quiz wiedzy o przedszkolu, taniec w kole. Każdy z zawodników został nagrodzony miłym upominkiem. Wszyscy uczestnicy  mieli okazję wykazania się pomysłowością i zręcznością.

Dzieci przy dźwiękach muzyki z radością korzystały jeszcze z wielu atrakcji m.in. warsztatów mydlarskich, lodziarskich oraz zamykania w bańce. Dziękujemy, za bezinteresowną pomoc i życzliwość okazaną naszej placówce podczas organizacji Pikniku Rodzinnego: Rodzicom, Radzie Rodziców a w szczególności Pani Marioli Kwaśniewskiej za udostępnienie tak przepięknego obiektu.

Dzień Rodziny w przedszkolu. zdjecie 0 Dzień Rodziny w przedszkolu. zdjecie 1 Dzień Rodziny w przedszkolu. zdjecie 2 Dzień Rodziny w przedszkolu. zdjecie 3 Dzień Rodziny w przedszkolu. zdjecie 4