Wizyta klas III gimnazjum w Kopalni Ropy Naftowej i Gazu Ziemnego Żarnowiec

• Autor: Grazyna
  • 2018-06-17 21:43:15
  • Gimnazjum,

W ramach realizacji podstawy programowej z chemii dnia 12 czerwca 2018 roku, klasa III gimnazjum zwiedziła Kopalnie Ropy Naftowej i Gazu Ziemnego Żarnowiec należącej do Oddziału PGNiG w Zielonej Górze.

Wizyta klas III gimnazjum w Kopalni Ropy Naftowej i Gazu Ziemnego Żarnowiec

Tematem tej ciekawej wyprawy, której prowadzącym był pan Jacek Słowakiewicz, szef kopalni PGNiG na Pomorzu, była „Eksploatacja ropy naftowej i gazu ziemnego w Żarnowcu”. Zwiedzający odwiedzili dwa odwierty – w Dębkach i Żarnowu. Wyjazd został zorganizowany przez panią Grażynę Budnik.