12 Festiwal Śpiewających Szkół

• Autor: Grazyna
  • 2018-04-15 19:29:31
  • Przedszkole,

9 kwietnia 2018r. w Warszawie odbyły się eliminacje do 12 Festiwalu Śpiewających Szkół, który od tego roku ma charakter ogólnopolski. Podczas trwających trzy dni przesłuchań jury wysłuchało ponad 500 wykonawców z 417 szkół.

12 Festiwal Śpiewających Szkół

W konkursie wzięła udział także uczennica naszej szkoły Olivia Formela z klasy VI b. Zaśpiewała piosenkę „Brzydcy” z repertuaru Grażyny Łobaszewskiej. Oprócz uczestnictwa w konkursie Olivia miała też możliwość zwiedzenia muzeum Fryderyka Chopina, którym była zachwycona.

Serdecznie gratulujemy Olivii udanego, pełnego pasji i radości występu podczas eliminacji i życzymy sukcesów w jej przygodzie z muzyką.