Kompetencje na szóstkę

• 2018-03-02 17:10:42
  • Szkoła podstawowa, Aktualności

Uczniowie klasy 5 b wraz z wychowawcą Beatą Nastały wzięli udział w cyklu lekcji wychowawczych ,, Kompetencje na szóstkę”. Mieli za zadanie wykonać projekt maszyny ułatwiającej życie. Celem lekcji było kształcenie myślenia naukowego oraz umiejętności pracy zespołowej.

Kompetencje na szóstkę

W ramach tego projektu wykonali ,, Robota”, ,, Podlewak” i ,, Kaskonosz do picia”. Lekcje te dostarczyły uczniom wiele zabawy, pozytywnych emocji , a co najważniejsze koleżeństwa. Kolejne lekcje cyklu odbędą się w najbliższych tygodniach.