ZDROWE ODŻYWIANIE W KLASACH 4

• 2018-01-05 13:14:41
  • Szkoła podstawowa, Aktualności

W trakcie roku szkolnego na lekcjach przyrody uczniowie samodzielnie przygotowują zdrowe posiłki typu sałatki, kanapki z zachowaniem zasad zdrowego odżywiania.

W ten sposób uczą się prawidłowego odżywiania. Klasa 4 a przy pomocy Aleksandry Kalkowskiej, przygotowała zdrowe jedzenie w postaci kanapek, sałatek.

ZDROWE ODŻYWIANIE W KLASACH 4

Celem takich lekcji jest jest wzbogacanie wiedzy uczniów o zdrowiu człowieka,

właściwym odżywianiu, zapoznanie z zasadami zdrowego odżywiania, kształtowanie nawyków zdrowego odżywiania oraz uświadamianie znaczenia witamin dla zdrowia człowieka. Uczniowie samodzielnie przygotowując sałatki, kanapki i uczą się zachowania higieny pracy.