Ślubowanie pierwszoklasistów

• 2017-11-03 12:08:21

Uroczyste ślubowanie odbyło się 26.10.2017 r. W roku szkolnym 2017/2018 do naszej szkoły uczęszcza 42 uczniów klas pierwszych: klasa 1a wych. p. Sabina Domaros i kl. 1 b wych. p. Teresa Behrendt. Pierwszoklasiści śpiewali piosenki i recytowali wiersze. Zdali swój pierwszy egzamin udowadniając, że zasłużyli na zaszczytne miano ucznia.

Ślubowanie pierwszoklasistów

Następnie złożyli uroczysty tekst ślubowania, po czym zostali pasowani ołówkiem przez dyrektora szkoły p. Jacka Bagneckiego. Każdy  otrzymał pamiątkowy dyplom i prezent od Rady Rodziców: kuferek z pomocami dydaktycznymi.  Uczniowie nie zapomnieli też o swoim patronie – Gabrielu Narutowiczu, pod którego pamiątkową tablicą delegacja złożyła kwiaty.