Wyjazd uczniów na spektakl

• 2017-10-30 18:47:56
  • Gimnazjum,

Uczniowie klas 5,6 i 7 szkoły podstawowej oraz 2 i 3 gimnazjum w dniu 23 października wyjechali do Gdańska, gdzie w sali teatralnej NOT obejrzeli widowisko zatytułowane "Cudowne Musicale” przygotowane przez Stowarzyszenie Teatralne "Ingenium”. Podczas koncertu edukacyjnego obejrzeli interpretacje słynnych utworów musicalowych z takich spektakli jak: "Metro”, "Upiór w operze”, "Akademia Pana Kleksa” czy "Grease”, na podstawie którego uczniowie klas drugich gimnazjum przygotowali w roku szkolnym 2016/2017 projekt gimnazjalny.

Wyjazd uczniów na spektakl

Stowarzyszenie "Ingenium” przygotowało specjalną, skróconą wersję koncertu w formie interaktywnej lekcji muzyki. Wersja koncertu została wzbogacona o merytoryczną wiedzę, która pomogła uzupełnić program nauczania muzyki o potężną dawkę informacji o gatunku jakim jest musical.

Spektakl zrealizowany został na wysokim poziomie wokalnym, choreograficznym i aktorskim. Obejrzeliśmy utalentowaną młodzież i wszyscy bawiliśmy się świetnie.