Konkurs „Moc z wiatru” organizowany przez PGE Energia Odnawialna S.A. w Warszawie.

• 2017-10-27 08:53:19
  • Szkoła podstawowa, Konkursy

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów do wzięcia udziału w konkursie: „Moc z wiatru” organizowanym przez PGE Energia Odnawialna S.A. w Warszawie.

Celem Konkursu jest:

1. Rozwijanie aktywności twórczej dzieci i młodzieży.

2. Kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez popularyzowanie różnorodnych form plastycznych.

3. Wzbudzanie zainteresowania tematyką morskiej energetyki wiatrowej i energii odnawialnej.

4. Rozwijanie i poszerzanie wiedzy nt. energii odnawialnej, w tym morskiej energetyki wiatrowej, jak również nt. nowych technologii wytwarzania energii, ekologii oraz zdrowego stylu życia.

Konkurs będzie zorganizowany w dwóch kategoriach:

- plastycznej (dla szkoły podstawowej), w dwóch kategoriach wiekowych, obejmującej uczniów klas I-III, IV- VII

- w formule testu wiedzy (dla uczniów gimnazjum), obejmujący zarówno pytania zamknięte (typu ABC) z jedną prawidłową odpowiedzią, jak i pytania otwarte.

WAŻNE!!

1. Chęć wzięcia udziału w Konkursie należy zgłosić u pań: B. Bach, A. Kalkowskiej, J. Lewickiej, do dnia 9 listopada 2017 roku (włącznie).

2. Od 26.10. do 9.11. uczestnicy mają czas na przygotowanie prac plastycznych

3. Test wiedzy dla gimnazjum odbędzie się 16.11.2017r.

4. Materiały edukacyjne dla uczniów znajdziecie w załącznikach.

5. Wszelkie dodatkowe informacje odnośnie regulaminu Konkursu znajdziecie w załącznikach.

1. OFICJALNE ROZDANIE NAGRÓD 04.12.2017 R.

Materiały edukacyjne i regulaminy konkursu dostępne poniżej.

Regulamin konkursu plastycznego

Regulamin konkursu wiedzy