Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

• 2017-09-29 15:11:10
  • Gimnazjum,

Zgodnie z tradycją, pod koniec września odbyły się w naszej szkole wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Szkolna komisja wyborcza zarejestrowała sześcioro kandydatów. Po raz pierwszy w wyborach wzięli udział również nauczyciele. Po zakończeniu głosowania szkolna komisja wyborcza przystąpiła do liczenia głosów. Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Julia Pendowska z klasy IIIa gimnazjum. Pozostali kandydaci wybrani zostali do Rady Samorządu Uczniowskiego. Zwyciężczyni gratulujemy i życzymy całej Radzie owocnej pracy w obecnym roku szkolnym.

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego