Wycieczka do Zoo

• 2017-06-20 12:27:52
  • Przedszkole, Wycieczki

W poniedziałek 29.04.2017r.dzieci(Smerfy,Muminki i Gumisie) wraz ze swoimi paniami  wyruszyły na wycieczkę do Zoo w Gdańsku-Oliwie.

Wycieczka do Zoo

Zwiedzając ogród zoologiczny nasze przedszkolaki zapoznały się z wieloma gatunkami zwierząt pochodzących z różnych stref klimatycznych świata. Poznały ich wygląd i tryb życia. Bezpośredni kontakt ze zwierzęciem sprawia,że wiadomości zdobyte podczas wycieczki trwale zapiszą się w pamięci dzieci. Wycieczka była dla nich nie tylko wspaniałym przeżyciem,ale również atrakcyjną lekcją przyrody. Mimo zmęczenia do naszego przedszkola wróciliśmy w świetnych humorach.

Wycieczka do Zoo zdjecie 0 Wycieczka do Zoo zdjecie 1 Wycieczka do Zoo zdjecie 2 Wycieczka do Zoo zdjecie 3 Wycieczka do Zoo zdjecie 4