Sukces Emilii Warmińskiej w Przeglądzie Talentów Wokalnych 2017 w Wejherowie

• 2017-06-20 12:01:02
  • Gimnazjum, Konkursy

14.06.2017 roku w Państwowej Szkole Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Wejherowie odbył się” Przegląd Talentów Wokalnych” zorganizowany przez PZPOW.

Sukces Emilii Warmińskiej w Przeglądzie Talentów Wokalnych 2017 w Wejherowie

Zmagania odbywały się w kilku grupach wiekowych – Szkoły Podstawowe, Gimnazja, Szkoły Ponadgimnazjalne oraz Zespoły.

Występy młodych artystów oceniało jury w składzie:

Beata Buczek-Żarnecka - przewodnicząca – aktorka Teatru Miejskiego w Gdyni, w swoim dorobku artystycznym Beata Buczek-Żarnecka ma ponad 50 ról teatralnych, telewizyjnych i filmowych, ponadto  występy w kabaretach oraz recitalach jak np.  recital ŻYCIA GARŚĆ - Anna Jantar w piosenkach i wspomnieniach.

Agnieszka Skawińska –aktorka, wokalistka  teatralna, estradowa  i filmowa,

Daniel Hierasimczyk – aktualnie koncertujący muzyk i wokalista, wielokrotny juror konkursów wokalnych dla dzieci i młodzieży.

Występy podziwiał również przedstawiciel Starostwa Powiatowego – pan Wojciech Rybakowski.

W kategorii soliści

I m.     Emilia Warmińska z SG w Gniewinie