Bal gimnazjalny 2017

• 2017-06-20 10:48:27
  • Gimnazjum,

W czwartek 8 czerwca 2017 roku w Samorządowym Gimnazjum im. Ignacego Łukasiewicza poloneza zatańczyły dwie klasy gimnazjalne kończące naukę w naszej szkole. Tańczącym parom przyglądali się wzruszeni rodzice, wychowawcy i nauczyciele.

Tradycyjny taniec zwieńczyło przemówienie pani wicedyrektor W. Mayer – Szreder, która życzyła dobrych życiowych wyborów, rozwijania swoich zainteresowań i przetrwania szkolnej przyjaźni.

Motywem przewodnim tegorocznego balu były podróże i wspomnienia z nimi związane. Odzwierciedleniem tego była dekoracja, zdjęcia oraz kącik pamiątek z wspólnych krajowych i zagranicznych wyjazdów.

Bal gimnazjalny to czas radości i zabawy ale również chwila refleksji, ostatnie chwile spędzone z kolegami i koleżankami z klasy i czas wyboru nowej szkoły. Gimnazjaliści bawili się do późnego wieczoru.

Wychowawcami klas trzecich są pani Alicja Goyke i pani Monika Dąbek.